Fantastické zemiakové rolky s hubami, jedlo ktoré budete musieť robiť určite častejšie

3327 Views
thumb (7)

Tí, ktorí nikdy nevarili rolku, môže sa zdať, že toto jedlo je komplexný, vyžadujúce kulinársky zážitok. V skutočnosti je všetko veľmi jednoduché, ale nakoniec sa ukázalo, že to je jedlo z bežných výrobkov. Je to lahodné teplé občerstvenie? Role zemiakové s hubami !

Huby, mrkva, cibuľa – kombinácia produktov v náplni sú jasným favoritom. Pridajte kúsky vyprážaného kurčaťa, bude ešte viac uspokojujúce. Vaše deti ich určite ocenia!

prísady

  • soľ podľa chuti

príprava

  1. Zemiaky varíme v osolenej vode, vypustíme z kvapaliny. Pripravíme zemiaky do pyré, pridáme múku a škrob, premiešajte a nechajte ochladiť.
  2. Cibuľu nakrájame na kocky, mrkvu nastrúhame na väčšom strúhadle. Podusíme zeleninu po dobu 3 minút. Pridáme k cibuli mrkvu nakrájané hríby, dáme soľ, korenie podľa chuti a varíme na miernom ohni, kým budú uvarené huby.

1 (34)

  1. Dáme zemiakovú zmes na pergamenom lemovaný plech. Pečieme 15-20 minút pri teplote 200 stupňov.

2 (29)

  1. Na upečené zemiaky dáme hubovú plnku. Zrólujeme pomocou papiera. Povrch potrieme s rastlinným olejom a odoslať do rúry po dobu ďalších 15 minút.
  2. 3 (24)
Ak chcete získať chutný pokrm upečený do zlatista, pred pečením rolku môžete namazať rozšľahaným vajcom, ale to nie je v recepte, samozrejme. Pripravte a dajte dobrú náladu okolo, a nezabudnite sa podeliť o svoj recept so svojimi priateľmi!
ZDROJ:SOVKUSOM.RU