Jedinečný nástroj, ktorý môže nielen obnoviť pamäť, ale tiež pomáha v boji proti nadváhe

1517 Views
2 (19)

Ako často sme tvárou v tvár situácii, kedy budete potrebovať niečo alebo kúpiť, a my sme na to zabudli . Len veľmi málo ľudí môže ísť bez nutnosti písať zoznam a kúpiť všetko, čo potrebujete na varenie jedál. Bohužiaľ, často musíme si uvedomiť, že niečo zabudol.

 Ale čo robiť, keď je čas , aby rozvíjať pamäť , učenie poézie, no, a zabudnúť na všetko? Nebojte sa, existuje riešenie! Pripravili sme pre vás recept jedinečný nástroj , ktorý môže nielen obnoviť pamäť, ale tiež pomáha v boji proti nadváhe.

Hlavnou zložkou je- chren . Pravdepodobne ste počuli o zdravotných vlastnostiach, ktoré má koreň tejto rastliny. Obsahuje veľké množstvo vitamínu C, draslík, vitamíny B1, B2, B6, železa, fosforu a horčíka. A v kombinácii so zázvorom stáva prítomné aj vitamíny a stopové prvky.

Ako variť prostriedok pre zlepšenie pamäti

budete potrebovať

  • 125 g koreňa chrenu
  • 4 citrón
  • 2 lyžice škorice
  • 2 cm zázvor
  • 3 lyžice medu

 

príprava

  1. Vložíme do mixéra zázvor a chren, nasekajte.
  2. Pridajte citrónovú šťavu, med a škoricu. Mix všetkého.
  3. Výsledná zmes sa skladuje v sklenenej nádobe.

postup

Zmes by mala byť konzumovaná-1 polievková lyžica pred jedlom dvakrát denne po dobu troch týždňov

Po použití tohto nástroja, všimnete si, že sa vám výrazne zlepšila pamäť. Okrem pamäte, zmes chrenu so zázvorom má pozitívny vplyv na sluch a zrak , urýchľuje látkovú výmenu, a tým je strata hmotnosti . To tiež znamená, že znižuje únavu a podporuje dobré baktérie v žalúdku.

Len tri týždne – a už môžete zabudnúť na ťahák do potravín a niečo dôležité. Ale nezabudnite, aj na cvičenie, ktoré rozvíjajú pamäť .

 Zdieľajte užitočné informácie so svojimi priateľmi.
ZDROJ:SOVKUSOM.RU