Okamžite skončite so zlozvykom začínať svoj deň s kávou či čajom, teraz budete musieť zmeniť zvyk a prečítajte si prečo…

5983 Views
2-44

Zdravie, by malo byť pre nás to najdôležitejšie, ale často si to uvedomujeme keď už ho máme zničené.

Poradíme vám, ako sa čistí pečeň , ako schudnúť a udržať biely úsmev len s pomocou citróna a vody. Ako viete, citrón obsahuje veľké množstvo liečivých zložiek , najmä vitamín C, ktorý chráni telo pred stresom, zlepšuje procesy regeneráciu buniek, zvyšuje odolnosť voči infekcii, znižuje účinky rôznych alergénov.

1-66

Teplá voda s citrónom

BUDETE POTREBOVAŤ

 • citrón
 • 250 ml vody

PRÍPRAVA

Pridajte do teplej vody, šťavu z citróna . Poznámka: Voda by nemala byť horúca 60 stupňov! To je hlavné pravidlo nápoja, a to preto lebo, citrón nestráca svoje liečivé vlastnosti pri tejto teplote. Tiež vždy zvoliť iba čerstvé citróny.

2-44

 1. Očistiť črevo a pečeň
  To je možno jeden z najdôležitejších funkcií vykonávaných vody s citrónom. Pre zlepšenie tráviaceho systému, je nutné vypiť pohár vody s citrónovou šťavou na lačný žalúdok.

  Citrónová šťava má priaznivý účinok na žalúdok, zmierňuje príznaky pálenia záhy, odstraňuje grganie a je proti nadúvaniu. Pokiaľ ide o pečeň, obe zložky pracujú v tandeme. Látky obsiahnuté v citróna, stimulujú uvoľňovanie toxínov a vody, zobrazuje tieto škodlivé prvky, čím sa čistí tento dôležitý orgán.

 2. 3-36
 3. Pred ochorením srdca
  Teplá voda s citrónom môže pomôcť ľuďom trpiacim ochorením kardiovaskulárneho systému. Skutočnosť, že pravidelná konzumácia vody s citrónovou šťavou pomáha očistiť krvné cievy a tepny. Tým sa znižuje riziko vzniku srdcových chorôb.
 4. Chudnutie
  pije nápoj 15-30 minút pred každým jedlom. Lemon voda má vysoký obsah vlákniny, čím sa znižuje pocit hladu. Kyselina citrónová, potom prispieva k zrúteniu tuku. Zabudnite na to že vám bude visieť žalúdok!
 5. 4-34
 6. Na kľby
  Má blahodarné účinky na zdravie kĺbov a zabraňuje hromadeniu tekutiny v nich..
 7. Prevencia prechladnutia
  To je dôležité najmä na jeseň a v zime, kedy prechladnutie a infekčné ochorenia číhajú na človeka na každom kroku. Citrón je bohatý na vitamín C posilňuje obranyschopnosť organizmu a zvyšuje odolnosť proti vírusom. Samozrejme, že nezachráni už existujúcu chorobu, ale slúži ako vynikajúca prevencia.
 8. 5-25
 9. Sneh biely úsmev
  Kyselina citrónová dokonale vybielť zubnú sklovinu. Nebojte sa, jeho koncentrácia vo výslednom nápoji je nízka, teda poškodiť vaše zuby nemôže. Tiež  s citrónovej vody je veľmi osviežujúci dych.
 10. 6-17
 11. Dokonalá pleť
  Ako už bolo uvedené, že nápoj je dokonale čistí pečeň a črevá, ktoré zabraňuje nenávidený akné na pokožke. A vitamín C doslova oživí zvnútra a zabráni vráskam a stareckým škvrnám.Výsledná kože môže byť očistená s trochou vody namiesto tonikum, ale iba vtedy, ak vaša pokožka netrpí suchom. To dá tváry energiu a vlhkosť.
  7-10

Tu je zázračný účinok na ľudský organizmus. Je to jednoduchý nápojteplá voda s citrónom . Nezabudnite, že sa jedná o prírodný prostriedok, takže nečakajte výsledok  z jedinej aplikácie.

Vypite pohár vody s citrónom na lačný žalúdok každé ráno, a čoskoro sa vaše telo povie ďakujem. Voliteľne môžete pridať lyžičku medu citrónovej vody a mäty.

ZDROJ:TAKPROSTO.CC