Škaredé ženy neexistujú, len ženy, ktoré žijú bez iskry v očiach, tak je na čase to zmeniť…

2535 Views
2-97

Domáca rutina, stresujúce zamestnanie, starostlivosť o deti, manžela, upratovanie, varenie často príliš veľké ženské bremeno. A  stáva sa, že   nakoniec začneme obetovať svoj vzhľad kvôli rodinnému pokoju a dobru.

Potom obraz v zrkadle – naviac centimetrov sa ihneď usadzuje na bokoch, bruchu a páse … Je to škoda, že táto situácia je známa viacerým! Úprimne, chce túto situáciu zmeniť a inšpirujte a bude to začiatok nového života.

 

maaaaa

Ako schudnúť bez diéty

Pre začiatok premýšľať o tom, čo by ste si chceli dopriať. Usporiadať nákupný výlet alebo sa len tak máčať v penovej kúpeli s lupeňmi ruží. To bude prvý krok k pozitívnej nálade – prvá iskra v očiach. V boji s nadváhou je potrebné si zapamätať a uviesť do praxe každý deň, tieto štyri jednoduché zásady .

2-97

 1. Piť vodu pred jedlom
  10-15 minút pred jedlom vypiť pohár čistej vody. Voda pomáha, aby spláchla všetok prebytok z tela, pomáha vnútorným orgánom riadne fungovať, a podporuje látkovú výmenu na dobrej úrovni.
 2. Pridať feferónku do misky
  Ak nemáte žiadne zdravotné kontraindikácie, pridajte horúce korenie do potravín: podporujú aktívne spaľovanie tukov.
 3. Zvýšiť rýchlosť chôdze dvakrát
  Fyzická aktivita – sú neoddeliteľnou súčasťou dobrého zdravia a pekného vzhľadu. Aj v prípade, že nemáte čas v posilňovni, rýchla chôdza pomôže spáliť viac kalórií.
 4. Nahradiť prejedanie pomalým príjmom potravy
  „Čím viac budete žuť, tým viac budete žiť dlhšie,“ – tento výrok so sebou nesie oveľa viac, ako sme si mysleli. Starostlivé a bez náhlenia žuvanie jedla vám ušetrí od prejedania, a to – sľubuje harmóniu mnohých krás.

3-81

Dodržiavaním týchto jednoduchých pravidiel, si nevšimnete, ako bude vaše telo transformované do niekoľkých týždňov! Cesta k postave vašich snov je vďaka pozitívnym postojom , láska k vášmu telu a pozornosť na to, čo a ako jete. Zahrnúť do svojho jedálnička potraviny na urýchlenie matabolizmu.

4-69

Krásna žena, zabudne na svoj vek a prekvitá s každým dňom! Motivujúci príbeh nezabudnite poslať svojej obľúbenej priateľke!

ZDROJ:SOVKUSOM.RU