Spravte si tento liek každých 5 rokov a nikdy nebudete chorý!

V roku 1972, tibetský mních objavil skvelý recept starý 5000 rokov. Tento recept dokáže vyliečiť množstvo chorôb, ale musíte s ním byť opatrný, pretože je veľmi silný a mali by ste ho použiť len raz za 5 rokov.

Predpokladá sa, že táto kvapalina dokáže liečiť pľúcne ochorenia, aterosklerózu, zápal dutín, impotenciu, artritídu, reumatizmu, gastritídu, hemoroidy, vysoký krvný tlak, taktiež pomáha pri strate hmotnosti, či upravuje problémy so zrakom a sluchom.

Na prípravu tohto receptu budete potrebovať 350 gramov cesnaku a 200 ml 95% alkoholu alebo rumu, aby ste vyrobili dostatočne silnú medicínu. Ak použijete alkohol namiesto rumu, musíte sa presvedčiť, že nebude obsahovať metanol a benzalkóniumchlorid.

Príprava:

Zoberiete si zväzok cesnaku, očistíte ho a rozdrvíte. Pridajte k nemu alkohol a výslednú zmes prelejte do fľaše. Fľašu necháte odstáť 10 dní. Po 10 dňoch to scedíte, vrátite znovu do fľaše a necháte 2 dní odstáť v chladničke.

Použitie:

Táto medicína má veľmi silné liečivé vlastnosti a preto by ste ju nemali konzumovať viac ako 12 dní. Tiež je tam obmedzený počet kvapiek, ktoré môžete použiť každý deň.

Prvý deň by ste si mali dať jednu kvapku pred raňajkami, dva pred obedom a tri pred večerou. Pozrite si tabuľku, ktorú nájdete pod článkom, koľko kvapiek máte brať každý deň počas 12 dní.

Ak sa vám článok páčil, zdieľajte ho aj s vašimi priateľmi a ukážte aj im tento skvelý recept!

6

Zdroj: makeyourlifehealthier.com