Túto lacnú a zdravú tekutinu by ste mali piť častejšie, znížite svoju hmotnosť a budete sa cítiť oveľa lepšie

6356 Views
172051_76850-700x500

Voda v našom tele prichádza do všetkých telesných buniek živinami a kyslíkom, a odstráni škodlivé látky. Voda je nevyhnutná pre nastavenie telesnej teploty a zabezpečí,  aby sme mohli dýchať.
Z nedostatoku vody v tele je človek unavený, nepozorný, a môže tiež viesť k bolesti hlavy, nádory, diabetes a, samozrejme, obezite.

Prakticky každý strava je dôležitou podmienkou – viac piť čistú vodu, nie džúsy a čaje, menovite vody. A to samozrejme nie je náhoda. Z tohto dôvodu, nie zanedbávať túto radu a konzumovať aspoň dva litre vody denne.

Často sa stáva, že si neuvedomujeme, že musíme piť čistú vodu, pretože naše telo nedostatok vody maskuje túžbu mať občerstvenie alebo únavu.

Čím menej vody, ktorú pijeme, tým viac musíme mať. Čím viac jeme, tým viac tuku hromadí v tele. Faktom je, že akýkoľvek potravinársky výrobok zjeme, musí sa štiepiť chemickým účinkom vody. Voda prenáša svoju energiu do materiálu, ktorý sa rozkladá. Voda sa používa ako lepidlo, ktoré drží štruktúru bunkových membrán. V prípade, že skupina vody nestačí, potom táto funkcia je nevykonávaná, takže dochádza k postupnému zvyšovaniu hladiny cholesterolu v tele.

Prebytok vody sa rýchlo vylučuje z tela, a prebytočnej energie potravín sa ukladá vo forme tuku. Mozog nám vyšle signál, že je nutné jesť, a v skutočnosti, by sme mali viac piť. Preto jeme viac, než je potrebné, jedlo nemá čas stráviť, dochádza k tráveniu. Ak chcete opraviť chybu, stačí vypiť pohár vody pred jedlom. Voda pomôže aktivovať enzýmy, ktoré odbúravajú tuk, takže na krátku dobu, môže potlačiť hlad.

Ako môžete vidieť, voda zabraňuje tvorbe tukových zásob, vzhľadom na to, že jeme príliš veľa jedla, čo je v skutočnosti nepotrebujeme. Navyše, voda aktivuje enzýmy, ktoré sa spaľujú tuk v našom tele.

Voda – najlepší liek pre ľudí, ktorí sú náchylní k hromadeniu nadváhy, takže ak máte problémy s nadváhou, sa snaží piť viac čistej vody. Aj bez použitia k tuhej stravy, môžete sa stať štíhlejší.

Začnite svoj deň s pohárom čistej vody. Nápoj musí byť dvadsať alebo tridsať minút pred jedlom. Počas dňa, ako aj pitie čistej vody pred každým jedlom alebo dve hodiny po. Pri jedle, piť je nemožné, pretože to môže spôsobiť problémy s trávením. Pitná voda je tiež neodporúča bezprostredne po jedle, pretože tekutina bude prať nestrávené potravy zo žalúdka a začne proces rozkladu. Pitná voda je žiadúca po malých dúškoch, môžete slamkou, aj tak to nebudete preťažovať obličky a žalúdok. Kúpte si krásny pohár, z ktorého budete radi piť čistú vodu.

Postarať sa o kvalitu vody, musí byť čisté a bez nečistôt. Objednať balenú vodu alebo kúpiť kvalitný filter.

Tak, čistá voda je nevyhnutný pre normálne fungovanie tela, chudnutie a krásu. Môžete si zvoliť ľubovoľnú diétu alebo len držať správnú výživu, ale v žiadnom prípade nezabudnite piť čistú vodu.

ZDROJ:www.diets.ru