Už ste unavený z komárov, múch a iného nepríjemného hmyzu, postriekajte svoj dom presne s týmto? Za 2 hodiny sú preč

1370 Views
rsmgr-aulk-tired-bugs-mosquitoes-flies-unwelcome-insect-guests-house-spray-theyll-gone-2-hours_17b71d30df487d5c67d12ea28aaa8093-1

Zostalo teplejšie a vaše „obľúbené“ komáre, chrobáky a muchy sa už prebudili a sú pripravení prísť navštíviť ťa! Tešíte sa na to?

Vsadíme na to, že ich nenávidíte rovnako ako my! A máme dobrý dôvod pre to – týchto nežiaducich hostí vyhnať, môžu byť škodlivý pre naše zdravie. Dokonca aj jednoduché uhryznutie komára môže spôsobiť veľký opuch a alergie!

Samozrejme, môžete nájsť veľkú škálu insekticídov na regáloch supermarketov, ktoré vám sľubujú, že zabijú všetko rýchlo a jednoducho. Avšak, mali by ste zvážiť ich nebezpečenstvo pre zdravie a pre životné prostredie. Väčšina z nich obsahujú agresívne chemikálie a znečisťujú ovzdušie.

No, čo by ste mali robiť? Máme dobré riešenie tohto problému.

Odporúčame prírodný sprej, ktorý škaredý hmyz zaženie z vášho domova v jednom momente. Všetko čo potrebuješ je:

  • ½ šálky rastlinného oleja
  • ½ šálky zásadný mätový olej
  • ? šálka octu aspoň 9%

    Naliať všetky ingrediencie do rozprašovača, dobre premiešajte a sprejujte vo všetkých izbách. To môže používať aj vonku na dvore a terase a dokonca byť aplikovaný na kožu. Nie je to len liek účinný a bezpečný, ale tiež vám pomôže ušetriť nejaké peniaze.

ZDROJ:VIRALONEX.COM