Hudobné nástroje pre deti

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkov

 • Zľava!

  Clementoni Detské elektrické piano so zvieratkami

  24.49  22.99  Zakúpiš tu..

  Clementoni zábavné, farebné, zvieracie piano sprevádza dieťa pri objavovaní hudby jednoduchým a intuitívnym spôsobom. V hudobnom režime je možné prehrávať 8 nôt a zvuky nástrojov možno počuť presunutím stránok so zvieratami. V režime spievania môže dieťa spievať s hlasom piana …

 • Zľava!

  Bino Flauta prírodná

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Obľúbený dychový hudobný nástroj, na ktorý sa dieťa naučí hrať rýchlo a ľahko. Jednoduchým zatváraním jednotlivých otvorov prstami a fúkaním do zobca vznikajú jemné tóny.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Flauta farebná

  8.49  6.49  Zakúpiš tu..

  Farebná drevená flautička je hudobnou hračkou, ktorá rozvíja hudobné schopnosti, jemnú motoriku a zlepšuje dýchacie ťažkosti, ktorými súčasné deti často trpia. Hra na hračku je jednoduchá a preto je vhodná i pre tých najmenších muzikantov.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Xylofón, 12 tónov

  19.99  13.49  Zakúpiš tu..

  Rozozvučte dúhu! Farebný drevený xylofón s dvomi drevenými paličkami prebudí hudobného virtuóza i v tom najneposlušnejšom neposedovi. Tradičná hračka, s ktorou rozvíjate hudobné schopnosti dieťaťa, cit pre umenie a vedie k upokojeniu dieťaťa.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Gitara 23

  28.99  19.49  Zakúpiš tu..

  Prvá gitara pre hudobných nadšencov a malých muzikantov. Objavte skrytý talent vášho dieťaťa a podporujte jeho túžbu stať sa slávnym gitaristom. Drevená gitara je hračka, ktorá rozvíja umelecké cítenie dieťaťa a podporuje jeho vzťah k hudbe.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Xylofón kovový oblúkový

  19.49  13.49  Zakúpiš tu..

  Farebný xylofón s kovovými klávesmi v praktickom prevedení so zasúvacou drevenou paličkou je nielen tradičnou hračkou, ktorá motivuje k rozvoji hudobných schopností, ale tiež hudobným nástrojom, ktorý precvičuje senzomotorické schopnosti.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Teddies Piáno so zvieracími hlasmi a nahrávaním, 38 cm

  21.99  17.99  Zakúpiš tu..

  Vďaka tomuto piánu sa vaše deti naučia rozpoznávať hlasy rôznych zvieratiek. Počúvať môžu aj rôznorodé typy melódií a pesničky. Piáno má aj nahrávanie. Je napájané batériami.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Sada hudobných nástrojov, 3 ks

  22.49  14.99  Zakúpiš tu..

  Všetkých malých hudobníkov poteší tento set s xylofónom a rolničkami. Rozvinie hudobné zručnosti dieťaťa, jeho cit pre umenie a pôsobí aj ako upokojujúci druh zábavy.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Kovový xylofón Lvíček, 33 x 14 x 3 cm

  10.99  7.49  Zakúpiš tu..

  Tento xylofón s roztomilým dizajnom levíka má 8 kovových zvukových plátov. Ponúka deťom príležitosť zoznámiť sa so základmi hudby a rozvíjať svoj hudobný talent. Je tak ideálnou hračkou pre prvé detské hudobné kroky. Ošetrený nezávadnou farbou, zaoblené rohy a hladké …

 • Zľava!

  Bino Bubon s rukoväťou

  7.99  6.49  Zakúpiš tu..

  Dobrý bubeník je základom každej kapely. Podporujte cit pre rytmus vášho dieťaťa s dreveným bubienkom s rukoväťou a dvomi korálikmi na šnúrkach. Drevený bubienok je hračka plná hudby, ktorú deti nedajú z ruky.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Bino Kovový xylofón Opička, 33 x 14 x 3 cm

  10.99  7.49  Zakúpiš tu..

  Tento xylofón s roztomilým dizajnom opičky má 8 kovových zvukových plátov. Ponúka deťom príležitosť zoznámiť sa so základmi hudby a rozvíjať svoj hudobný talent. Je tak ideálnou hračkou pre prvé detské hudobné kroky. Ošetrený nezávadnou farbou, zaoblené rohy a hladké …