Lapače a odpudzovače škodcov

Zobrazuje sa všetkych 7 výsledkov

 • Zľava!

  Sviečka Citronella Flower, 300 g

  6.49  5.49  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella v keramickej prírodnej okrúhlej miske.Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  SPAAS Sviečka Citronella, pr. 18 cm

  6.49  4.49  Zakúpiš tu..

  Nebaví vás neustále odháňanie hmyzu pri posedení vonku? Riešením pre vás bude táto sviečka, ktorá silne odpudzuje svojou vôňou komáre. Vydrží horieť až 9 hodín. Usadená je v prírodnej terakotovej miske.

  Viac o produkte tu…

 • Sviečka Citronella vedierko, 330 g

  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Sviečka proti komárom v tvare dreveného vedra s uchom silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

 • Repelentná sviečka citronela 15 cm

  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Citronella v keramickej prírodne terakotovej okrúhle miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Sviečka Citronella Sirius 850 g, 2 knôty, terakota

  12.49  8.49  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella s tromi knôtmi v keramickej prírodne terakotovej okrúhlej miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod..

  Viac

 • Zľava!

  Sviečka Citronella Sirius 850 g, 2 knôty, sivá

  12.49  8.49  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella s tromi knôtmi v keramickej prírodnej okrúhlej miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod..

  Viac o

 • Zľava!

  Sviečka Citronela Kura 14,5 cm

  7.99  5.49  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme tu riešenie. Citronella s jedným knôtom v kôre v tvare misky. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod.

  Viac o produkte