Záhrada a hobby

Zobrazených 1–30 z 139 výsledkov

 • Zľava!

  Kovový stojan na kvetináče Spello čierna, 51 x 20 x 44 cm

  24.49  18.49  Zakúpiš tu..

  Tento stojan na kvetináče sa stane praktickým doplnkom vašej domácnosti. Dovnútra už stačí dať pekné kvetiny a krásna dekorácia je na svete. Veľmi praktická je možnosť zloženia stojanu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Záhradná palisáda terakota, 250 cm

  12.49  9.99  Zakúpiš tu..

  Záhradná palisáda je vhodným pomocníkom pri zakladaní záhonov, ktoré tak môžete jednoducho oddeliť od cestičiek alebo trávnikov. Je možné tiež vytvoriť rôzne tvary záhonov. Iste oceníte veľmi jednoduchú inštaláciu – obrubník sa jednoducho zasunie do pôdy. V jednom balení je …

 • Zľava!

  Podložka na kľačanie, 35 x 30 x 3 cm

  6.49  3.99  Zakúpiš tu..

  Táto praktická podložka ochráni vaše kolená pred tvrdým alebo vlhkým povrchom. Možno ju použiť pri práci v záhrade, alebo sa dá použiť ako podsedák. Má držadlo, vďaka ktorému sa pohodlne prenáša.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  SPAAS Sviečka Citronella, pr. 18 cm

  6.49  5.49  Zakúpiš tu..

  Nebaví vás neustále odháňanie hmyzu pri posedení vonku? Riešením pre vás bude táto sviečka, ktorá silne odpudzuje svojou vôňou komáre. Vydrží horieť až 9 hodín. Usadená je v prírodnej terakotovej miske.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Keter Vyvýšený záhon hnedá, 106 x 32 x 50 cm

  69.99  52.99  Zakúpiš tu..

  S týmto záhonom bude pestovanie vašej vlastnej zeleniny alebo kvetín jednoduché. Je vyrobený z najmodernejšieho kompozitného materiálu evotech, ktorý poskytuje odolnosť voči poveternostným vplyvom, ľahko sa zostavuje a nevyžaduje žiadnu údržbu. Budete si teda môcť užiť bez problémov svoje vlastné …

 • Zľava!

  Záhradný plôtik Art 34 cm hnedá

  12.49  10.99  Zakúpiš tu..

  Tento okrasný záhradný plôtik pôsobiaci zámockým štýlom jednoducho oddelí rôzne časti záhrady či záhradky. Plôtik má nenáročnú inštaláciu, kedy sa jednoducho zapichne do pôdy. Možno ním tiež vytvárať rôzne tvary. Plôtik je vyrobený z kvalitného, odolného plastu.Celková dĺžka v balení: …

 • Zľava!

  Drevený stojan na kvetiny Plantlife 3 poschodia, hnedá

  35.29  26.99  Zakúpiš tu..

  Čo tak umiestniť kvetiny do štýlového stojana, ktorý sa bude dobre vynímať ako v interiéri, tak aj na vonkajšej terase alebo lodžii. V jednotlivých poschodiach sú umiestnené poličky na rastliny, vďaka tomu vám stojan aj ušetrí miesto.

  Viac o produkte

 • Zľava!

  Kovový stojan na kvetináče Spello sivá, 51 x 20 x 44 cm

  24.49  18.49  Zakúpiš tu..

  Tento stojan na kvetináče sa stane praktickým doplnkom vašej domácnosti. Dovnútra už stačí dať pekné kvetiny a krásna dekorácia je na svete. Veľmi praktická je možnosť zloženia stojanu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Plastia Vysoká pestovateľská nádoba Urbalive, sl. kosť

  72.49  64.99  Zakúpiš tu..

  Bude sa v nej výborne dariť izbovým rastlinám, kvetinám, bylinkám alebo menej náročnej zelenine. Originálny dizajn kombinujúci drevo a plast spracoval popredný český dizajnér Jiří Pelcl. Drevené nohy umožnia ľahký prístup k rastlinám a príjemnú pohľadovú výšku.

  Viac o produkte

 • Nastaviteľný držiak na truhlíky, 2 ks

  Zakúpiš tu..

  Ozdobte si zábradlie vášho balkóna kvetinami. Táto sada držiakov vám umožní vďaka nastaviteľnej šírke upevniť truhlík s veľkosťou 10,5 až 20 cm. Držiaky sú vhodné na zábradlie so šírkou 3 – 14 cm a sú vyrobené z veľmi pevného materiálu.nosnosť: …

 • Zľava!

  Záhradné palisáda kolíková hnedá, 2,8 m

  15.99  14.49  Zakúpiš tu..

  Záhradná kolíková palisáda z kvalitného plastu. Palisáda je vhodným pomocníkom pri zakladaní záhonov, jednoducho oddelíte záhony od cestičiek alebo trávnikov. Možné tiež vytvorenie rôznych tvarov záhonov. Jednoduchá inštalácia – obrubník sa jednoducho zasunie do pôdy. V jednom balení je celkom …

 • Zľava!

  Sadbovač s vekom Respana Planter Wood Low set 78 cm, sivý kameň

  65.49  45.49  Zakúpiš tu..

  Tento miniatúrny skleník s dobrou ventiláciou a kontrolou vlhkosti nezaberie doma príliš veľa miesta a vytvára ideálne podmienky pre rast sadeníc. Umožňuje pestovanie mladej zeleniny, byliniek alebo menších teplomilných rastlín, ktoré sú citlivé na atmosférické zmeny.Môžete ho tiež využiť ako …

 • Zľava!

  Gardenico Prepravka na drobné plody Fruit crate, 38 x 16 x 15 cm

  5.49  4.49  Zakúpiš tu..

  Táto malá prepravka sa vám bude hodiť pri zbere drobných plodov, orechov ai. Má praktické ucho, môžete ju teda bez problému prenášať. Dodávame v rôznych farebných prevedeniach bez možnosti výberu (zelená, hnedá).

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Sviečka Citronella Sirius 850 g, 2 knôty, terakota

  12.49  8.49  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella s tromi knôtmi v keramickej prírodne terakotovej okrúhlej miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod..

  Viac

 • Zľava!

  Drevený skladací stojan Bois, biela

  30.99  22.49  Zakúpiš tu..

  Nemáte doma priestor, kam si môžete aranžovať dekorácie alebo kvety? Kúpte si tento praktický stojan s poličkami. V prípade, že ho už nebudete potrebovať, môžete ho zložiť a ušetriť tým miesto.

  Viac o produkte tu…

 • Kolíková palisáda s pojazdom hnedá, 215 cm

  Zakúpiš tu..

  Vďaka tejto palisáde si môžete vytvoriť okraje pre vašu okrasnú záhradku. Jeden kus palisády je tvorený troma kolíkmi s pojazdovým lemom, ktorý využijete, ak potrebujete pokosiť trávnik okolo záhradky a nechcete ju poškodiť. Môžete ju samozrejme použiť aj bez pojazdu.V …

 • Zľava!

  Plastia Samozavlažovací truhlík Berberis TRIO, antracit

  72.49  64.99  Zakúpiš tu..

  Moderné a dômyselné spracovanie je z dielne mladých českých dizajnérov, štúdia WRKS. V ponuke v 3 veľkostných variantoch – Uno, Duo, Trio. Každý diel má samostane vyberateľnú nádobu. Manipulácia je jednoduchá – všetky varianty truhlíka sú opatrené kolieskami, nádoby majú …

 • Zľava!

  Drevený stojan na kvetiny 3 poschodia, hnedá

  36.99  28.99  Zakúpiš tu..

  Čo tak umiestniť kvetiny do štýlového stojana, ktorý sa bude dobre vynímať ako v interiéri, tak aj na vonkajšej terase alebo lodžii. V jednotlivých poschodiach sú umiestnené poličky na rastliny, vďaka tomu vám stojan aj ušetrí miesto. Vyrobený z drevovláknitej …

 • Zľava!

  Sharks SHK234 búracie kladivo

  162.99  74.99  Zakúpiš tu..

  Silné búracie kladivo Sharks vďaka systému upínania SDS-MAX prináša vysoký výkon pri sekaní alebo vŕtaní do muriva a betónu. Hodinový úderový výkon v betóne strednej tvrdosti je okolo 150 kg/hod.

  Technické parametre:

  napätie / frekvencia: 230V/50Hz, príkon: 1050 W
  počet …

 • Zľava!

  Záhradný plôtik Mega hnedá, 4,7 m

  110.99  96.99  Zakúpiš tu..

  Tento krásny plôtik v imitácii dreva sa bude skvele hodiť na oddelení skaliek a iných častí vašej záhrady. Balenie obsahuje desať dielov, ktoré jednoduchým spôsobom pripojíte k sebe pomocou spojovacích tyčí a zapichnete do zeme.
  Dĺžka jedného dielu je 47 …

 • Zľava!

  Záhradný plôtik biela, 3 m

  20.99  14.99  Zakúpiš tu..

  Kúpte si tento plôtik, ktorý bude vhodným doplnkom pre vaše záhradky a predzáhradky. Ľahko s ním oddelíte záhony alebo okrasné rastliny.

  Viac o produkte tu…

 • Koza stavebná staviteľná

  Zakúpiš tu..

  Stavebná koza vhodná pre údržbárske a murárske práce so skladacou podperou. Nastaviteľná výška od 79 cm do 130 cm. Šírka nosnej časti je 68,5 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Drevená dekoračná tabuľa Heart, 116 x 41 cm

  61.49  39.99  Zakúpiš tu..

  Štýlová popisovacia tabuľa s policou je vkusným doplnkom interiérov kaviarní i domácností. Tabuľa je vyrobená z prírodného borovicového dreva bez povrchovej úpravy. Do spodnej police možno umiestniť kvetiny aj iné dekorácie. Pre vonkajšie použitie odporúčame drevo opatriť odolným náterom.

  Viac

 • Zľava!

  Plastia Samozavlažovací truhlík Berberis 30, terakota

  22.49  14.99  Zakúpiš tu..

  Pestovať možno aj na balkóne. Vychytaný samozavlažovací truhlík, ktorý z malého priestoru získa maximum. Vhodný na zábradlie mestského balkóna, terasy či chalupársky plot. Pre pestovanie jahôd, bylín i letničiek. Použiť možno pre okrúhle i hranaté zábradlie s priemerom 6 cm.Moderné …

 • Zľava!

  Plastový truhlík s miskou Ratolla, antracitová

  10.49  6.99  Zakúpiš tu..

  Truhlík RATOLLA verne imituje ratanový úplet a určite oživí každú izbu, terasu či okolie domu. Je vyrobený z vysoko kvalitného odolného plastu.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Plastia Samozavlažovací truhlík Berberis 80, sivá + sl. kosť

  28.49  24.99  Zakúpiš tu..

  Moderné a dômyselné spracovanie je z dielne mladých českých dizajnérov, štúdia WRKS. V dvoch veľkostných variantoch a 6 farebných prevedeniach i s netradičnou farebnou vložkou. Zalievanie je bezstarostné – Berberis má veľkú zásobáreň vody s hladinomerom, dostatočne veľký otvor pre …

 • Zľava!

  Sviečka Citronella Sirius 850 g, 2 knôty, sivá

  12.49  9.99  Zakúpiš tu..

  Tiež vás nebaví nekonečné odháňanie dotieravého hmyzu pri posedení vonku? Máme pre vás riešenie. Citronella s tromi knôtmi v keramickej prírodnej okrúhlej miske. Citronella je žltá a silne odpudzuje komáre, preto sa používa vonku na terasách a pod..

  Viac o

 • Zľava!

  Truhlík Rato Case High, biela

  36.99  28.99  Zakúpiš tu..

  Povrch truhlíkov RATO CASE verne imituje ratanový úplet. Obsahujú samozavlažovací systém vrátane ukazovateľa hladiny vody. Truhlíky sú vyrobené z vysoko kvalitného odolného plastu.Výška samotného truhlíka je 24 cm.

  Viac o produkte tu…

 • Dr. Marcus Osviežovač vzduchu Fresh bag, červené ovocie

  Zakúpiš tu..

  Viacúčelový osviežovač vzduchu, určený nielen do auta, je vkusný aj ako doplnok do spálne alebo šatníka.
  Decentné vrecko obsahuje vonné guľôčky (20 gramov) napustené francúzskym parfumom vône červených plodov, ktorý je postupne uvoľňovaný.

  Viac o produkte tu…

 • Zľava!

  Kovový stojan na kvetináče Spello biela, 51 x 20 x 44 cm

  24.49  18.49  Zakúpiš tu..

  Tento stojan na kvetináče sa stane praktickým doplnkom vašej domácnosti. Dovnútra už stačí dať pekné kvetiny a krásna dekorácia je na svete. Veľmi praktická je možnosť zloženia stojanu.

  Viac o produkte tu…